wydarzeniaTipi UX Trójmiasto

Tipi UX Trójmiasto

22 Stycznia 2018 roku, w Pomorskim Parku Naukowo Technicznym w Gdyni, Michał Malewicz opowiadał o Minimum Viable Precision, czyli kontroli jakości na każdym etapie budowania produktu cyfrowego. Prezentacja zawierała przykłady niedoróbek wizualnych u znanych, często nagradzanych produktów oraz informacje o tym w jaki sposób rozwiązywać najczęstsze problemy.Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Europejski Kongres MŚP

20 Października 2017 w Katowicach, podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Michał Malewicz opowiadał o tym, czy każdy biznes potrzebuje aplikacji mobilnej, a także o podstawowych problemach na jakie można natrafić w trakcie tworzenia produktów cyfrowych. Panel trwał dwie godziny i był transmitowany na żywo na Facebooku.Open Reaktor Warsaw

Open Reaktor

24 Maja 2017 roku Michał i Diana wystąpili na Open Reaktorze. Tematem przewodnim było "Don't MVP your MVP" czyli im wyższa jakość MVP, tym łatwiej sprawdzić jego sens. MVP także MUSI być bardzo dopracowany, a ograniczać należy jedynie funkcjonalności.
App Roast #2 Fintech

AppRoast 2 #fintech

W kwietniu 2017 App Roast powrócił do Towarzyskiej. Tym razem skupiliśmy się na aplikacjach finansowych oraz bankowych. Niestety nie udało nam się znaleźć na tym rynku ani jednej aplikacji bez licznych niedoróbek i niedopracowań.
App Roast

AppRoast

Pierwszy App Roast w Warszawie odbył się w lutym 2017 roku w Klubokawiarni Towarzyska. Wydarzenie w sposób prześmiewczy obnażało błędy i niedopracowania znanych aplikacji mobilnych. Poza dużą dawką memów, pokazana została też metodologia służąca do sprawdzania własnych produktów pod kątem Visual UX.
NXT WAW

NXTWAW

29 Czerwca 2016 - Google Campus Warsaw. Podczas NXTWAW opowiadaliśmy o ekosystemie aplikacji dla kobiet, stworzonym przez HYPE4. Nasza prezentacja cieszyła się bardzo ciepłym przyjęciem i doprowadziła do interesującej dyskusji podczas sesji Q&A
Open Reaktor Pitch contest

Open Reaktor

Podczas 46 Open Reaktora (20 czerwca 2016) w Warszawie Michał i Diana opowiadali o Babynote i Aureo. Celem prezentacji było pokazanie w jaki sposób budujemy kompletne rozwiązania cyfrowe w przyjazny i przystępny sposób.
App Academy

AppAcademy 2013

Na początku 2013 roku Michał poprowadził dwa warsztaty pod hasłem "podstawy projektowania dla programistów" podczas cyklu App Academy w Warszawie. Omawiane były zestawy podstawowych reguł tego, jak przy użyciu dobrych praktyk zakodować element interfejsu, gdy nie ma przy nas projektanta.

footer.contactText footer.emailAddress